Online Sertifika Programları

Ebru Şinik Wellbeing Seminerleri
Wellbeing Uzmanı, Ayurveda Eğitmeni ve Bütünsel Sağlık Yazarı Ebru Şinik ve Doktor Neslihan İskit ile Ayurvedik Yoga Terapist Temel Eğitimi

Ayurvedik Yoga Terapi Online Temel Eğitimi

5 ay boyunca ayda 2 haftasonu online interaktif olarak gerçekleştirilen toplam 460 saatlik müfredat programından oluşan bu eğitim serisi, ülkemizde kendi konularında iki uzman olan Wellbeing Uzmanı, Ayurveda Eğitmeni ve Bütünsel Sağlık Yazarı Ebru Şinik ve Doktor Neslihan İskit tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamı...
Biyointegratif Nefes Terapisti Temel Eğitimi

Biyointegratif Nefes Terapisti Sertifika Programı

Sizleri Yrd. Doç. Dr. Ömer Önder ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik liderliğinde, Solunum Sistemini doğru kullanarak "Bütünsel Sağlık ve İyilik halinizi" nasıl yükseltebileceğinizi bu eşsiz müfredat eşliğinde keşfetmeye davet ediyoruz. Solunum Sisteminizin püf noktalarını ve Nefes Egzersizlerinin mucizelerini deneyimlemeye hazırlanın.

Devamı...
Gedik Üniversitesi Wellbeing Eğitmenliği Temel Eğitimi

Wellbeing Uzmanlığı Sertifika Programı

Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru ŞİNİK'den online olarak alacağınız eğitimle, WELLBEING EĞİTMENLİĞİ TEMEL EĞİTİMİ sertifikasına sahip olacak, hareketli ve bir o kadar da  zevkli olan geleceğin mesleğine sahip olacaksınız. 

Devamı...