Daily Wellbeing Ayurvedik Ürünler Mağazası

Daily Wellbeing markası, Ebru Şinik tarafından uzun yıllara dayanan bilgi ve uygulama altyapısı ile geliştirilmiştir.

Daily Wellbeing markası ürün skalası ile Ayurveda’nın Koruyucu Tıp Protokollerini günlük hayatınıza kolaylıkla entegre etmek üzere üretilmiş olup, ülkemizde ilk defa bu geniş yelpazede üretilen birbirini tamamlayıcı Beden& Zihin Tıbbı ve İş & Yaşam Dengesi ürünleridir.

Daily Wellbeing ürünlerini geliştirmek üzere yaklaşık 3 yıl büyük bir titizlikle çalışan Ebru Şinik 2023 Haziran ayında lanse edilen markamızın doğum amacını şu şekilde özetlemektedir;

Daily Wellbeing Shop Logosu
Daily Wellbeing Shop
Yıllardır öğrencilerime ve danışanlarıma anlattığım bir çok ayurvedik önerinin layığı ile uygulanamadığını farkettim. Bunun öncelikli sebebinin de yoğun iş hayatında kişilerin önerdiğim karışımları harmanlamak için vakit bulamamaları olduğunu tespit ettim. Bu nedenle önerilerimin kolaylıkla günlük yaşama entegrasyonunu sağlayacak olan ürünleri üretmemin gerekliliği doğdu.
Bunun üzerine yaklaşık üç yıl önce yaşam kalitesini ve Wellbeing halini yükseltmek ve oluşan iyilik halini sürdürülebilir konforlu bir şekilde kılmak üzere, bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmış kadim ayurvedik bilgileri sentezleyerek, günlük yaşamınıza kolaylıkla ekleyebileceğiniz ürünler geliştirmeye karar verdim.
Çok büyük bir özenle, en yüksek kalitede üretilen "Daily Wellbeing" ayurvedik ürün yelpazemiz hepinize denge, sağlık, neşe, umut ve net hedeflerinizle birlikte şifalar getirsin.
 

Unutmayın, Günlük Rutinler dönüşümün en güçlü anahtarlarıdır! - Ebru Şinik

Daily Wellbeing Mağazamıza ulaşmak için, lütfen aşağıdaki linke tıklayınız;

DAILYWELLBEING.SHOP