Chopra Center Sertifikalı Meditasyon Eğitimleri

Ebru Şinik ile Online Udemy Meditasyon Kursları

Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik'in, "Kadim Bilgilerin" bilimin en son verileri ile sentezlendiği, entellektüel öğrenme ve uygulamalı deneyim içeren meditasyon eğitimi müfredatı artık online.

Chopra Center meditasyon eğitimi Bütünsel Sağlık ve Beden-Zihin Tıbbı’nın dünyadaki en güçlü öncülerinden olan ünlü doktor, yazar ve filozof Dr. Deepak Chopra ve Chopra Center’ın eş kurucusu nörolog David Simon’ın ABD ve Hindistan’daki bazı biliminsanları ile işbirliği yaparak oluşturdukları, son derece bilimsel bazlı olan, özellikle “ Hiç yapamam” diyen kişileri kolaylıkla meditasyon yapabilme yetileri ile donatan mükemmel bir eğitim setidir.
Toplam 2 modül ve 13 dersten oluşan bu eğitim serisi entellektüel öğrenme ile uygulamalı deneyimin dengeli bir şekilde paylaştırıldığı bir müfredat programından oluşmaktadır.

6 Dersten oluşan ilk modülde meditasyon nedir, iş ve özel hayatımıza ve genel olarak tüm yaşamımıza sağladığı faydalar nelerdir, stres kaynaklı hastalıklar ile bunların önlenebilmesi üzerinde durularak, zihni meditasyona hazırlayan bilimsel bazlı detaylı veriler paylaşılmakta olup, son 3 derste ise kadim bilgilere giriş yapılmaktadır.

Bu modülün amacı meditasyonu günlük rutin haline getirebilmek için öncelikle zihni ikna etmektir. İlk modülün sonunda kadim bilgilere de giriş yapılarak, özellikle 2. modülde işlenecek olan Yüksek Bilinç Seviyeleri dersinin temeli atılmaktadır.

ONLINE EĞİTİME BAŞLA

Dünyadaki en bilimsel bazlı kişisel dönüşüm merkezlerinden biri olan Chopra Center meditasyon eğitiminin final modülü. Bu eğitim seti 12 yaş üzerinde olan, stresini yönetmeyi öğrenerek daha dingin, daha sağlıklı, daha neşeli ve dengeli bir hayat yaşamak isteyen, yaşam amacını bulmak isteyen, wellbeing halini yükselterek, sağlıklı ve mutlu yaş alma yani wellaging sürecini başlatmak isteyen her seviyeye açık bir programdır.

İkinci modülün amacı meditasyon teknolojisini düşünme yetisine sahip herkesin kolaylıkla yapabileceğini öğretmek ve meditasyonun fizyolojik ve zihinsel sağlığımızın ötesinde bize getirdiği duygusal, ruhsal ve spiritüel faydalarını da detaylıca irdeleyerek, paylaşmaktır.

ONLINE EĞİTİME BAŞLA