İş & Yaşam Dengesi

Ebru Şinik Wellbeing Seminerleri

İŞ & YAŞAM DENGESİ

Bütünsel Sağlık, Farkındalık ve Denge Programları

Çalışanlarınız stres ve belirsizlikler nedeniyle odaklanma, çözüm üretme, iletişim ve şirket aidiyet hissinde etkin sorunlar mı yaşıyor?

Modern ve hızlı hayatın yarattığı stres ve düzensiz beslenme sonucu oluşan kronik ağrılar, sürekli yorgunluk hissi, aşırı sinirlilik hali ve uykusuzluk neticesinde artan personel devamsızlıkları şirket maliyetlerinizi mi yükseltiyor?

Çalışanlarınıza üretken ve başarılı olmaları için gerekli olan ilham, enerji ve motivasyonu sağlayan, karlılığı ve verimliliği artıran Bütünsel Sağlık Çözümlerini iş süreçlerinize dahil etmek ister misiniz?

30 Dakikalık ve 90 Dakikalık seminerler şeklinde, "Stres Yönetimi, Enerji, Yaratıcılık ve Verimliliği Artırma ile Bütünsel Sağlık ve Zindelik Halinin Yükseltilmesi" ana amaçlı olarak özellikle yoğun iş temposu düşünülerek kurumlar için özel olarak geliştirilen eğitim paketlerimiz, entellektüel öğrenme ile uygulamalı deneyimin dengeli bir şekilde paylaştırıldığı geniş bir yelpazeden oluşmaktadır.
İş & Yaşam Dengesi

Bütünsel Sağlık konusunda dünyadaki lider eğitim kurumlarından olan Chopra Center University tarafından kurgulanmış olan, Chopra Center Meditasyon ve Ayurveda Fakültelerinin Ülkemizdeki tek Eğitmeni Ebru Şinik liderliğinde verilen Bütünsel Sağlık, Farkındalık ve Denge Programlarımız, katılımcılara yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen oldukça etkili çözümler sunmaktadır.

İş&Yaşam Dengesi programlarımız neticesinde daha iyi, daha sağlıklı ve daha huzurlu bir yaşama adım atacaksınız.
Ebru Şinik Wellbeing Semineri

Tüm eğitimlerin, Chopra Center Üniversitesi Meditasyon ve Ayurveda Fakülteleri ülkemizdeki tek Eğitmeni olan Ebru Şinik tarafından verildiği Yükselen Çağ Kurumsal Seminer Paketlerine ek olarak, ihtiyaca yönelik Özel Paket Programları da hazırlanmaktadır.

Standart Eğitim Programları ve Özel Paketler ile ilgili bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz:

KURUMSAL SEMİNER BAŞVURU FORMU