EBRU ŞİNİK

BÜTÜNSEL SAĞLIK ve AYURVEDA UZMANI

Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı | Chopra Center Perfect Health Instructor

Dünyadaki en saygın kişisel dönüşüm ve farkındalık merkezlerinden biri olan, Dr. Deepak Chopra tarafından California’da kurulmuş bulunan “Chopra Center” Ayurveda ile Meditasyon Bölümleri Eğitmenlerinden olan Ebru Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi’nin kurucusudur.

“Nefeste Saklı Hayat”, “Bütünsel Detoks Önerileri” ve “Genleriniz Kaderiniz Değildir” isimli üç kitabının yanısıra “Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri” isimli eğitim DVD’si de olan Şinik, Yükselen Çağ Bütünsel Sağlık, Mutluluk ve Güzellik Serisi’ne ait kitaplarını Libros Yayınlarından çıkarmaktadır.

Ebru Şinik, “İyi Ol, Mutlu Ol” ve “Daha İyi Yaşamak İçin” sloganları çerçevesinde “Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, daha mutlu, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik uygulamalarını paylaşmaktadır.

“Mind-Body Medicine” (Beden - Zihin Tıbbı) çerçevesinde Türkiye’deki ilk Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünlerini yaratan Şinik, ülkemizde Yönetim Kurulu düzeyinde meditasyon ve iş & yaşam dengesi eğitimi veren yegane kişilerdendir.

Ayurvedik Yaşam, Sağlıklı ve İyi Yaş Alma & Well-being Hakkında Bireysel ve Kurumsal Hizmetlerimize ait diğer web sitelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;